Description
Inalsa Pronto Cooker 1800-Watt Induction Cooktop (Black/Grey)
Inalsa Pronto Cooker 1800-Watt Induction Cooktop (Black/Grey)
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | 1 Induction |
| Brand | Inalsa |
| model_name | Pronto |
| Model | Pronto |
| Type | Induction Cooktop |
| Color | Black, White |
| Control | Push Button |
| Power Consumption | 1800 W |
| Weight | 0.8 kg |
| Service Type | Manufacturer |
| Warranty Summary | Company |
| Covered In Warranty | Manufacturer Default |
| Not Covered In Warranty | Physical Damage |
Reviews
There are no reviews yet.