Description
Make cooking simple, easy and healthy with the general aux Induction Cooktop.
Make cooking simple, easy and healthy with the general aux Induction Cooktop.
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | 1 |
| Brand | general aux |
| model_name | induction black colour less power consuming with 4 digital display and water proof |
| Model | GEN 82 A TOUCH |
| Type | Induction Cooktop |
| Color | Black |
| Control | Touch Panel |
| Power Consumption | 2000 W |
| Weight | 0.5 kg |
| Service Type | NA |
| Warranty Summary | NA |
| Covered In Warranty | NA |
| Not Covered In Warranty | NA |
Reviews
There are no reviews yet.