Description
Seals sandwiches easily with fixed plates and hinged lock for sealing.
Seals sandwiches easily with fixed plates and hinged lock for sealing.
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Inext |
| Model ID | IN09 Sandwich Maker, 750W with Non-Stick Plates |
| Slice Capacity | 4 |
| Color | Black |
| Power Consumption | 750 W |
| Warranty Summary | na |
| Service Type | na |
| Not Covered in Warranty | na |
| Covered in Warranty | NA |
Reviews
There are no reviews yet.