Description
Auto Cooking & Keep-Warm Removable Cooking Pot Thicker Outer Body Shell Power
Auto Cooking & Keep-Warm Removable Cooking Pot Thicker Outer Body Shell Power
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Model Number | ALRICBAAL59 |
| Type | Rice Cooker |
| Color | Multicolor |
| Capacity | 2.8 L |
| Model Name | CLASSIC DUAL POT Rice cooker 2.8 Ltr |
| Sales Package | 1 electric cooker |
| Width | 27 cm |
| Height | 30 cm |
| Depth | 27 cm |
| Warranty Summary | Manufacturer |
| Warranty Service Type | Repair |
| Covered in Warranty | 1 Year |
| Not Covered in Warranty | Mishandelig |
| Domestic Warranty | 2 Year |
| International Warranty | 2 Year |
Reviews
There are no reviews yet.