Description
Make juicy burgers, crispy grilled sandwiches and your favourite grilled or toasted dishes
Make juicy burgers, crispy grilled sandwiches and your favourite grilled or toasted dishes
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | 1 |
| Brand | Grizzly |
| Model ID | GR750W Electric Toaster |
| Slice Capacity | 2 |
| Color | Black |
| Lid Lock | Yes |
| Adjustable Temperature Settings | No |
| Other Convenience Features | Adjustable Height Control |
| Power Consumption | 100 W |
| Warranty Summary | NA |
| Service Type | NA |
| Not Covered in Warranty | NA |
| Covered in Warranty | NA |
Reviews
There are no reviews yet.