Description
Good quality
Good quality
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | Pack of 1 |
| Brand | SURYA KAP |
| model_name | KAP |
| Model | SURY |
| Type | Induction Cooktop |
| Color | Yellow |
| Control | Touch Panel |
| Power Consumption | 2000 W |
| Weight | 3 kg |
| Service Type | MANUFACTURING DEFECT |
| Warranty Type | MANUFACTURING DEFECT |
| Warranty Summary | manufacturing defect |
| Covered In Warranty | NOT FOR ANY OTHER ISSUSED |
| Not Covered In Warranty | NOT FOR TECHNICAL ERROR |
Reviews
There are no reviews yet.