Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | ActrovaX |
| Model Number | IXI-37-FV-Donut Maker Dispenser – Plastic Vada, medu wada |
| Material | Plastic |
| Width | 10 cm |
| Height | 18 cm |
| Depth | 15 cm |
| Weight | 45 g |
| Warranty Summary | 1yr Replacement Warrenty |
| Not Covered in Warranty | Physical Wear and Tear are not covered in Warranty |





Reviews
There are no reviews yet.