Description
This uniquely designed Product is made of very fine quality material and comes in various ranges & varieties and hence fulfills the need of all.
This uniquely designed Product is made of very fine quality material and comes in various ranges & varieties and hence fulfills the need of all.
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | ActrovaX |
| Model Number | IXV-523-JU-Stainless Steel Medu Vada Maker with Stand |
| Material | Stainless Steel |
| Width | 10 cm |
| Height | 10 cm |
| Depth | 5 cm |
| Weight | 350 g |
| Warranty Summary | 1yr Replacement Warrenty |
| Service Type | Off-site |
| Covered in Warranty | Manufecturing Defects Only |
| Not Covered in Warranty | Physical Wear and Tear are not covered in Warranty |
Reviews
There are no reviews yet.