Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | ActrovaX |
| Model Number | VII-526-LP-Mini Donut Maker Dispenser – Stainless Steel Vada, medu wada |
| Material | Steel |
| Width | 10 cm |
| Height | 10 cm |
| Depth | 5 cm |
| Weight | 350 g |
| Warranty Summary | 1yr Replacement Warrenty |
| Service Type | Off-site |
| Covered in Warranty | Manufecturing Defects Only |





Reviews
There are no reviews yet.