Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | ActrovaX |
| Model Number | XVI-343-KI-Mendu Vada Machine,Vada Maker |
| Material | Plastic |
| Width | 10 cm |
| Height | 18 cm |
| Depth | 15 cm |
| Weight | 45 g |
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | ActrovaX |
| Model Number | XVI-343-KI-Mendu Vada Machine,Vada Maker |
| Material | Plastic |
| Width | 10 cm |
| Height | 18 cm |
| Depth | 15 cm |
| Weight | 45 g |
Reviews
There are no reviews yet.