Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | AD BLUE |
| Model Number | SG-035 |
| Material | Steel |
| Width | 19 cm |
| Height | 9 cm |
| Depth | 9 cm |
| Weight | 500 g |
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | AD BLUE |
| Model Number | SG-035 |
| Material | Steel |
| Width | 19 cm |
| Height | 9 cm |
| Depth | 9 cm |
| Weight | 500 g |
Reviews
There are no reviews yet.