Description
AIR FRESHENER/ODOUR KILLER/ANTI SMOKE AIR
AIR FRESHENER/ODOUR KILLER/ANTI SMOKE AIR
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | AEROCIDE |
| Model Name | ODOUR KILLER, AIR FRESHENER |
| Type | Room |
| Filter Type | UV Filter |
| Color | White |
| Shade | White |
| Coverage Area | 200 sq ft |
| Air Flow Level | 12 km/hr |
| Portable | Yes |
| Power Consumption | 1500 W |
| Width | 150 cm |
| Height | 15 cm |
| Depth | 100 cm |
| Weight | 0.6 kg |
Reviews
There are no reviews yet.