Description
SMART TOUCH CONTROL, 3 DIFFERENT FAN SPEED, REAL TIME AIR QUALITY INDEX, SMART AUTO SLEEP MODE, REMOTE CONTROL OPERATION
SMART TOUCH CONTROL, 3 DIFFERENT FAN SPEED, REAL TIME AIR QUALITY INDEX, SMART AUTO SLEEP MODE, REMOTE CONTROL OPERATION
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | AIRADO |
| Model Name | 01 |
| Type | Room |
| Filter Type | HEPA |
| Color | White |
| Shade | WHITE |
| Coverage Area | 4 sq ft |
| Air Flow Level | 260 cu.m/hr |
| Portable | Yes |
| Power Consumption | 50 W |
| Width | 33 cm |
| Height | 52 cm |
| Depth | 20 cm |
| Weight | 6 kg |
Reviews
There are no reviews yet.