Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | AJENTERPRISE |
| Model Number | Premium quality Vada maker, stainless steel meduvada maker, donut maker |
| Material | Stainless Steel |
| Width | 15 cm |
| Height | 7 cm |
| Depth | 7 cm |
| Weight | 390 g |
| Other Dimensions | NA |
| Warranty Summary | NA |
| Service Type | NA |
| Covered in Warranty | NA |
| Not Covered in Warranty | NA |





Reviews
There are no reviews yet.