Description
Good quality air purifier for you.
Good quality air purifier for you.
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Akshat Enterprise |
| Model Name | Bottle Humidifier For Room Air Freshener Humidifier With LED Night Light |
| Type | Room |
| Filter Type | Humidifier |
| Color | Pink |
| Shade | Pink |
| Coverage Area | 20 sq ft |
| Air Flow Level | 2 cu.m/hr |
| Portable | Yes |
| Power Consumption | 220 W |
| Width | 10 cm |
| Height | 16 cm |
| Depth | 10 cm |
| Weight | 0.2 kg |
Reviews
There are no reviews yet.