Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | All for Paws |
| Model Number | 5J46UZ5OLRE9 |
| Size | M |
| Brand Color | Grey |
| Color | Grey |
| Pet Type | Cat |
| Bed Type | Flat |
| Material | Polyester |
| Washable | Yes |
| Width | 8 cm |
| Height | 18.5 cm |
| Depth | 18.5 cm |





Reviews
There are no reviews yet.