Description
For the effective control of ticks, lice, fleas & mange in pets
For the effective control of ticks, lice, fleas & mange in pets
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | all4pets |
| Model Number | Tikrid-15ml |
| Type | Fleas & Tick Removal |
| Form Factor | Liquid |
| Pet Type | Dog |
| Suitable For | Young |
| Quantity | 15 ml |
Reviews
There are no reviews yet.