Description
FIPROTIC Plus provides convenient & effective flea and ticks controls for dogs between 20 to 40kg
FIPROTIC Plus provides convenient & effective flea and ticks controls for dogs between 20 to 40kg
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | all4pets |
| Model Number | Fiprotic+2.68ml |
| Type | Fleas & Tick Removal |
| Form Factor | Liquid |
| Pet Type | Dog |
| Suitable For | Young |
| Quantity | 2.68 ml |
Reviews
There are no reviews yet.