Description
effective fles & tick control for dogs
effective fles & tick control for dogs
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | All4Pets |
| Model Number | Fiprotic Spot-on 20 to 40 kg dogs 2.68 ml |
| Type | Fleas & Tick Removal |
| Form Factor | Liquid |
| Pet Type | Dog |
| Suitable For | Young |
| Quantity | 2.68 ml |
Reviews
There are no reviews yet.