Description
Medu Vadamaker easy to use and wash for good and easy bada maker.
Medu Vadamaker easy to use and wash for good and easy bada maker.
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Anjali Store |
| Model Number | Meduvada maker |
| Material | Polyurethane, Steel |
| Width | 8 cm |
| Height | 10 cm |
| Depth | 10 cm |
| Weight | 80 g |
Reviews
There are no reviews yet.