Description
Vada Maker is designed for easy & convenient operation of day to day work of kitchen.
Vada Maker is designed for easy & convenient operation of day to day work of kitchen.
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Apex |
| Model Number | WADAMAKER_123 |
| Material | Stainless Steel |
| Width | 3.5 inch |
| Height | 8.5 cm |
| Depth | 3.5 cm |
| Weight | 300 g |
Reviews
There are no reviews yet.