Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Armour Nutrition |
| Model Number | 1008 |
| Quantity | 3 kg |
| Flavor | vanilla |
| Protein Type | Weight Gainers/Mass Gainers |
| Usage Timings | As per Requirement |
| Form | Powder |
| Composition | Mass Gainer |
| Food Preference | Vegetarian |
| Model Name | Maxx Gainer 6.6 lb Vanilla |





Reviews
There are no reviews yet.