Description
Aroma Single-Burner Portable Electric Range Hot Plate AHP-303
Aroma Single-Burner Portable Electric Range Hot Plate AHP-303
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | 1 Electric Burner |
| Brand | Aroma |
| model_name | Single-Burner Portable Electric Range Hot Plate AHP-303 |
| Model | 3HI6J3EJXF3M |
| Type | Radiant Cooktop |
| Color | Black |
| Control | Jog Dial |
| Power Consumption | 700 W |
| Weight | 1.836 kg |
| Service Type | NA |
| Warranty Summary | NA |
| Covered In Warranty | NA |
| Not Covered In Warranty | NA |
Reviews
There are no reviews yet.