Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Number of Shelves | 2 |
| Sales Package | 2 Bottle Shelf |
| Brand | Arvika sales |
| Model Number | Bottle Shelf Compatible for Whirlpool GEN Y Single Door Refrigerator Pack of 2 |
| Material | Plastic |
| Compatible With | Whirlpool Single Door Refrigerator Gen Y Model |
| Width | 6.7 cm |
| Length | 39 cm |
| Weight | 0.4 kg |





Reviews
There are no reviews yet.