Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 2 |
| Brand | Arya |
| Model Name | Horsegram Chutney Powder (200g),Mixed Dal Chutney Powder (200g) |
| Quantity | 400 g |
| Container Type | Bag |
| Base Ingredient | Gramdal, Curry Leaves, Fried Gram |
| Maximum Shelf Life | 6 Months |
| Type | Chutney Powder |
| Ingredients | Horsegram,Mixed dal,Curry leaves, |





Reviews
There are no reviews yet.