Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 1 |
| Brand | Arya |
| Model Name | Mixed Dal Chutney Powder (200g) |
| Quantity | 200 g |
| Container Type | Pouch |
| Base Ingredient | Peanut |
| Maximum Shelf Life | 6 Months |
| Type | Chutney Powder |
| Ingredients | Mixed dal,Red chillies,Curry leaves,salt |





Reviews
There are no reviews yet.