Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 2 |
| Brand | Arya |
| Type | Toor Dal |
| Quantity | 2 kg |
| Form | Split |
| Polished | No |
| Organic | Yes |
| Container Type | Pouch |
| Maximum Shelf Life | 12 Months |
| Model Name | Certified Organic Tur Dal |
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 2 |
| Brand | Arya |
| Type | Toor Dal |
| Quantity | 2 kg |
| Form | Split |
| Polished | No |
| Organic | Yes |
| Container Type | Pouch |
| Maximum Shelf Life | 12 Months |
| Model Name | Certified Organic Tur Dal |
Reviews
There are no reviews yet.