Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Asta |
| Model Number | 128 |
| Material | Stainless Steel |
| Width | 10 cm |
| Height | 15 cm |
| Depth | 15 cm |
| Weight | 200 g |
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Asta |
| Model Number | 128 |
| Material | Stainless Steel |
| Width | 10 cm |
| Height | 15 cm |
| Depth | 15 cm |
| Weight | 200 g |
Reviews
There are no reviews yet.