Description
Medu Vada maker easy to use and best for preparing donuts
Medu Vada maker easy to use and best for preparing donuts
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Atabz |
| Model Number | Medu wada vada donut maker |
| Material | Fiber, Steel |
| Width | 12 cm |
| Height | 17 cm |
| Depth | 17 cm |
| Weight | 50 g |
Reviews
There are no reviews yet.