Description
Our products are always fresh.
Our products are always fresh.
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 1 |
| Brand | ATUL |
| Model Name | Orange Cream Roll – 12 pcs |
| Quantity | 780 g |
| Type | Cookies |
| Base Flavors | Orange |
| Organic | Yes |
| Ingredients | Refined Wheat Flour, Edible Vegetable Oil, Icing Sugar, White Butter, Artificial Falvouring Substances, Contain Added Flaour Orange, Synthetic Food Color |
| Food Preference | Vegetarian |
| Dietary Preference | No Cholesterol |
| Container Type | Box |
| Maximum Shelf Life | 6 Months |
| Width | 18.5 cm |
| Height | 10.5 cm |
| Depth | 21 cm |
Reviews
There are no reviews yet.