Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | Induction Cooker Double Burner |
| Brand | Austa |
| model_name | Double Burner |
| Model | AU 369 |
| Type | Induction Cooktop |
| Color | Black |
| Control | Touch Panel |
| Power Consumption | 3000 W |
| Weight | 5 kg |
| Service Type | Product Send By Courier |
| Warranty Summary | 1 Month Manufacturer Warranty |
| Covered In Warranty | Manufacturing Defect |
| Not Covered In Warranty | Touch Panel |





Reviews
There are no reviews yet.