Description
Bajaj Classic Aspa 750 W Mixer Grinder, Red, White, 3 Jars
Bajaj Classic Aspa 750 W Mixer Grinder, Red, White, 3 Jars
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | 1 Mixer Grinder Juicer, Kadhai with Lid, Flat Tawa, Fry Pan |
| Warranty Summary | 1 Year Warranty |
| Warranty Service Type | On-site |
| Covered in Warranty | Manufacturing Defects |
| Not Covered in Warranty | Physical Damages |
| Depth | 42 cm |
| Height | 36 cm |
| Width | 32 cm |
| Weight | 6.6 kg |
Reviews
There are no reviews yet.