Description
Good Quality Product.
Good Quality Product.
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Model Number | Majesty RCX 1 Mini Rice Cooker |
| Type | Rice Cooker |
| Color | White |
| Capacity | 0.5 L |
| Sales Package | 1 Rice Cooker |
| Width | 26 cm |
| Height | 20 cm |
| Depth | 26 cm |
| Warranty Summary | 1 year |
| Warranty Service Type | company service center |
| Covered in Warranty | Manufacture Defect |
| Not Covered in Warranty | Physical Damage |
| Domestic Warranty | 1 Year |
| International Warranty | 1 Year |
Reviews
There are no reviews yet.