Description
Bajaj Platini PX7 – Mixer Grinder
Bajaj Platini PX7 – Mixer Grinder
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | Mixer |
| Revolutions | 20000 |
| Non-slip Feet | Yes |
| Dry Grinding | Yes |
| Blending | Yes |
| Mincing | Yes |
| Chutney Grinding | No |
| Warranty Summary | 1 Year Manufaturer Warranty |
| Warranty Service Type | N/A |
| Covered in Warranty | 1 Year |
| Not Covered in Warranty | 1 Year |
| Domestic Warranty | 2 Year |
| Depth | 0 cm |
| Height | 0 cm |
| Width | 0 cm |
| Weight | 7 kg |
Reviews
There are no reviews yet.