Description
Donut Maker / Meduwada Maker, Biscuit Donut Maker DIY Baking Tools Milking Dessert Baking Mold, Food Grade Stainless Steel Compression Spring White
Donut Maker / Meduwada Maker, Biscuit Donut Maker DIY Baking Tools Milking Dessert Baking Mold, Food Grade Stainless Steel Compression Spring White
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Bakers cutlery |
| Model Number | 483 |
| Material | Plastic |
| Width | 10 cm |
| Height | 18 cm |
| Depth | 4 cm |
| Weight | 55 g |
Reviews
There are no reviews yet.