Description
3 Layer Transparent Pc Bowl
3 Layer Transparent Pc Bowl
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Model Number | Craft 550 Watt 3 Layer Food Steamer |
| Type | Food Steamer |
| Color | Black, Silver |
| Capacity | 2.5 L |
| Sales Package | 1 electric cooker |
| Width | 20.2 cm |
| Height | 20.2 cm |
| Depth | 21 cm |
| Warranty Service Type | SERVICE CENTER |
| Domestic Warranty | 1 Year |
| International Warranty | 0 Year |
Reviews
There are no reviews yet.