Description
high quality ABS material, red wine cup shape design, The glass is crystal clear. The night light mode is fantastic and charming. Lightweight and portable, super quiet.
high quality ABS material, red wine cup shape design, The glass is crystal clear. The night light mode is fantastic and charming. Lightweight and portable, super quiet.
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | BAWALY |
| Model Name | Portable Glass Shape USB Humidifier Portable Room Air Purifier |
| Type | Room |
| Filter Type | Humidifier |
| Color | Multicolor |
| Shade | Multicolor |
| Material | ABS Plastic |
| Coverage Area | 150 sq ft |
| Suitable For | office, car, room |
| Air Flow Level | 3.6 km/hr |
| 3D Circulation Air Flow | Yes |
| Ionizer | Yes |
| Humidifier | Yes |
| Portable | Yes |
| Power Consumption | 100 W |
| Width | 6.5 cm |
| Height | 17.5 cm |
| Depth | 6.5 cm |
| Weight | 0.1 kg |
Reviews
There are no reviews yet.