Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | B&B |
| Model Name | Organics Basmathi Rice |
| Rice Type | Long Grain Rice |
| Quantity | 5 kg |
| Color | White |
| Grain Size | Long Grain |
| Organic | Organic |
| Maximum Shelf Life | 6 Months |
| Container Type | Bag |
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | B&B |
| Model Name | Organics Basmathi Rice |
| Rice Type | Long Grain Rice |
| Quantity | 5 kg |
| Color | White |
| Grain Size | Long Grain |
| Organic | Organic |
| Maximum Shelf Life | 6 Months |
| Container Type | Bag |
Reviews
There are no reviews yet.