Description
Cheese Cream Sandwich Biscuit
Cheese Cream Sandwich Biscuit
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 2 |
| Brand | Bellie |
| Model Name | Cheese Cream Sandwich Biscuit |
| Quantity | 380 g |
| Type | Cream Sandwich |
| Base Flavors | Cheese |
| Organic | No |
| Ingredients | Wheat Flour, Vegetable Oil, Sugar, Corn Starch, Salt, Whey Powder, Raising Agents, Sodium Bicarbonate, Dissodium Dophosphate, Yeast, Flavouring (Cheese, Butter) |
| Food Preference | Vegetarian |
| Container Type | Pouch |
| Maximum Shelf Life | 454 Days |
| Gourmet | Yes |
| Width | 12 cm |
| Height | 12 cm |
| Depth | 16 cm |
Reviews
There are no reviews yet.