Description
Lemon Cream Sandwich Biscuit
Lemon Cream Sandwich Biscuit
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 2 |
| Brand | Bellie |
| Model Name | Lemon Cream Sandwich Biscuit |
| Quantity | 380 g |
| Type | Cream Sandwich |
| Base Flavors | Lemon |
| Organic | No |
| Ingredients | Wheat Flour, Vegetable Oil, Sugar, Glucose Syrup, Corn Starch, Skimmed milk Powder, Salt, Whey Powder, Citric Acid, Emulsifier (Soya Lecithin(E322)), Raising Agents, Sodium Bicarbonate, Disodium Diphosphate, Yeast, Flavouring (Lemon) |
| Food Preference | Vegetarian |
| Container Type | Pouch |
| Maximum Shelf Life | 454 Days |
| Gourmet | Yes |
| Width | 12 cm |
| Height | 12 cm |
| Depth | 16 cm |
Reviews
There are no reviews yet.