Description
BENDLY PRESENT FILE BAG WITH 2 COMPARTMENT AND 3 POCKET.
BENDLY PRESENT FILE BAG WITH 2 COMPARTMENT AND 3 POCKET.
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | 1 BAG |
| Model Name | EB-5 |
| External Width | 43 cm |
| External Height | 30 cm |
| External Depth | 7.87 inch |
| Closure | Zipper |
| Weight | 1175 g |
| Warranty Service Type | If there will be any manufacturing issue the same will be repaired |
| Domestic Warranty | 6 Months |
Reviews
There are no reviews yet.