Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | weighing scale |
| Model Name | B001W |
| Model Number | WH-A08 |
| Color | Black |
| Display | LED |
| Power Requirement | Battery AAA |
| Weight | 50 kg |
| Warranty Summary | 0 warranty |
| Warranty Service Type | N/a |
| Covered in Warranty | NA |
| Not Covered in Warranty | warranty not applied |





Reviews
There are no reviews yet.