Description
Our Air purifier comes with 1 year worldwide warranty
Our Air purifier comes with 1 year worldwide warranty
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | BePURE |
| Model Name | B1 4 Stage HEPA Technology Remote Control based |
| Type | Room |
| Filter Type | HEPA |
| Color | White |
| Shade | White |
| Coverage Area | 500 sq ft |
| Air Flow Level | 180 cu.m/hr |
| Portable | Yes |
| Silent Mode | Yes |
| Timer | Yes |
| Power Consumption | 40 W |
| Width | 34 cm |
| Height | 54 cm |
| Depth | 18 cm |
| Weight | 3 kg |
Reviews
There are no reviews yet.