Description
600 Watt Copper Motor with ABS body1 Plastic jar1 Stainless Steel Jar
600 Watt Copper Motor with ABS body1 Plastic jar1 Stainless Steel Jar
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | 1 |
| Warranty Summary | 2 years |
| Warranty Service Type | Service |
| Covered in Warranty | Motor |
| Not Covered in Warranty | Breakage |
| Depth | 15 cm |
| Height | 13 cm |
| Width | 19 cm |
| Weight | 1.5 |
Reviews
There are no reviews yet.