Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Bikaji Aslee Bikaneri |
| Model Name | Bikaji Anjeer Barfi 250g (Pack of 1) |
| Type | Burfi |
| Quantity | 250 g |
| Maximum Shelf Life | 6 Months |
| Container Type | Box |
| Pack of | 1 |
| Food Preference | Vegetarian |
| Organic | No |
| Gift Pack | Yes |
| Country of Manufacture | Indian |





Reviews
There are no reviews yet.