Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Bikaji Aslee Bikaneri |
| Model Name | Bikaji Mango Chocolate 500g(Pack of 2) |
| Type | Dryfruits Sweet |
| Quantity | 500 g |
| Maximum Shelf Life | 6 Months |
| Container Type | Box |
| Pack of | 2 |
| Food Preference | Vegetarian |
| Organic | No |
| Gift Pack | Yes |
| Sales Package | 2 Mango chocolate 500g |
| Country of Manufacture | Indian |





Reviews
There are no reviews yet.