Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Bikaji aslee bikaneri |
| Model Name | Mango Chocolate 500g – Anjeer Barfi 500g – Khajoor Barfi 500g (Pack of 3) |
| Type | Burfi |
| Quantity | 1500 g |
| Maximum Shelf Life | 6 Months |
| Gourmet | No |
| Container Type | Box |
| Pack of | 3 |
| Food Preference | Vegetarian |
| Organic | No |
| Gift Pack | Yes |
| Added Preservatives | No |
| Country of Manufacture | Indian |





Reviews
There are no reviews yet.