Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Biome |
| Model Name | BE SixZeroOne |
| Type | Room |
| Filter Type | HEPA |
| Color | Gold |
| Coverage Area | 400 sq ft |
| Air Flow Level | 3.6 km/hr |
| Portable | Yes |
| Power Consumption | 200 W |
| Operating Temperature | degree C degree C |
| Width | 200 cm |
| Height | 550 cm |
| Depth | 330 cm |
| Weight | 8 kg |





Reviews
There are no reviews yet.