Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | 1 |
| Brand | Birds' Park |
| Model Number | Birds Cups for Grey Parrot Conures Rosella & Lory |
| Capacity | 500 ml |
| Number of Compartments | 1 |
| Color | Silver |
| Material | Steel |
| Suitable For | Good for naughty birds who through their food & water, Clamps are fixed only once in any cage. Easy to change water & food, Good for all seed eater Birds, Good for Grey Parrot Macaw Cockatoo |
| Width | 13 cm |
| Height | 8 |
| Depth | 15 cm |
| Weight | 0.18 kg |




Reviews
There are no reviews yet.