Description
BLACK+DECKER Double Burner Portable Buffet Range Black DB1002B
BLACK+DECKER Double Burner Portable Buffet Range Black DB1002B
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | 2 Electric Burner |
| Brand | Black & Decker |
| model_name | Double Burner Portable Buffet Range Black DB1002B |
| Model | 2VDYOMX6KHYX |
| Type | Radiant Cooktop |
| Color | Black |
| Control | Jog Dial |
| Elements on Cooktop | 2 Electric Burner |
| Power Consumption | 700 W |
| Weight | 2.1375 kg |
| Service Type | NA |
| Warranty Summary | NA |
| Covered In Warranty | NA |
| Not Covered In Warranty | NA |
Reviews
There are no reviews yet.